2020 utolsó Felnövekvő nemzedék: Európa közvetítése bemutatja az Európa-szerte végzett szolgálatot

Nastupující generace Evropy 2020

2020 utolsó Felnövekvő nemzedék: Európa közvetítése szeptember 25-én, közép-európai idő szerint 19 órakor kerül sugárzásra az európai fiatalok és fiatal felnőttek számára Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza területének hivatalos Facebook-, Instagram- és YouTube-oldalain. A közvetítést – amely 22 nyelven lesz elérhető – „Európa fiataljai készítették az európai fiatalok számára”.

Az esemény már ismerős házigazdái a belga Irène Kabongo és az Egyesült Királyságból származó Ben Warner lesznek, akikhez a stúdióban csatlakozik Erich W. Kopischke elder, az Európa Terület Elnökségének második tanácsosa, valamint Alan Phillips elder, aki területi hetvenes az Egyesült Királyságban. A műsorban láthattok majd Horvátországban és Szerbiában szolgáló misszionáriusokat, videós életrajzokat különböző országokból, és két különleges zenei előadást is.

A résztvevők megbeszélik, milyen hatást fejt ki a mai világban a felnövekvő nemzedék azáltal, ahogy természetes módokon példázzák Jézus Krisztus evangéliumát és élnek annak tanításai szerint. Kopischke elder így magyarázta: „Ez a mozgalom be fogja vonzani az embereket, különösen azokat, akik nem a mi hitünket vallják, mivel meg akarják majd tudni a miértjét. Sokan szeretnék majd megtudni, hogy mi mit látunk és mit érzünk, és csatlakozni akarnak majd hozzánk, hogy ők is a részesei legyenek mindennek.”

Azok számára, akik nem tudják élőben megtekinteni a közvetítést, a teljes esemény rögzített változata elérhető lesz későbbi megtekintés céljából az egyház hivatalos közösségimédia-oldalain, szerte Európában.