Zene és az Élő Szó – heti közvetítés A Templom téri Tabernákulum kórussal

Zene és az Élő Szó – heti élő közvetítés A Templom téri Tabernákulum kórussal Zene és az Élő Szó közvetítése elérhető Magyarország helyi oldalán minden vasárnap 17:30-kor.

A Tabernacle Choir [Tabernákulum Kórus] nem érhet el mindenkihez személyesen, de megteheti ezt a heti programja, Zene és az Élő Szó. 1929  szinte a rádiózás történetének kezdete  óta a Tabernacle Choir [Tabernákulum Kórus] mindig is a közvetítések különleges résztvevője volt, a leghosszabb folyamatos közvetítéssel. Zene és az Élő Szót beiktatták a National Association of Broadcasters [Közvetítők Nemzeti Társasága] Hírességek Csarnokába, valamint a Nemzeti Rádió Hírességek Csarnokába, és mindenhol belopta magát a hallgatók szívébe.

Ami egy mikrofonnal, egy létrán kuporgó bemondóval, és egy 30 állomásra sugárzott jellel kezdődött, ma már rádión, televízión, kábelen és az interneten – beleértve a YouTube-ot – jut el a világhoz.

Kattints ide, hogy megtudd, hogyan követheted a kórust az interneten.

Zene és az Élő Szó közvetítése elérhető Magyarország helyi oldalán minden vasárnap 17:30-kor.

A korábbi közvetítések megtekintéséhez látogass el a Kórus videógalériájába.