Különleges áhítat idős házaspárok és egyének számára

Idős misszionáriusi lehetőségek széles skálája áll rendelkezésre.

Az Európa Középső Terület cövekeinek és kerületeinek minden (50 éves vagy annál idősebb) tagját meghívjuk, hogy vegyen részt egy különleges, az idős misszionáriusi szolgálatról szóló áhítaton, amelyen Gerard elder, az Európa Középső Terület Elnökségének a tagja elnököl. Az áhítat 2024. június 9-én, vasárnap, 18:00 és 19:30 között kerül megrendezésre Frankfurtban, az Európa Középső Terület irodájában. Az esemény 19 nyelven lesz elérhető online.

Az áhítaton az egyháztagok a különböző missziós lehetőségekről, a szolgálat hosszát érintő rugalmasságról, a valamennyi idős misszionárius számára elérhető egyéb támogatásokról, valamint a misszionáriusi szolgálatra való jelentkezés módjáról fognak értesülni.

Az egyház prófétái és apostolai még több idős házaspárt és egyént hívnak missziós szolgálatra. Jelentőségteljes lehetőségek széles skáláját tették elérhetővé az idős misszionáriusok számára, és elhárították azokat az akadályokat, amelyek esetleg a múltban visszatartottak némelyeket a szolgálattól.