Európa területi áhítat egyháztagoknak

2022. január 23-án, vasárnap az Európa Területen élő egyháztagok részt vehetnek egy különleges áhítaton Russell M. Nelson elnökkel, David A. Bednar elderrel és feleségeikkel, valamint Massimo De Feo elderrel 18:00 és 19:30 között (közép-európai idő szerint). Az áhítat kizárólag az egyház hivatalos közvetítési oldalán keresztül lesz elérhető, 22 nyelven. Ez a különleges közvetítés 24 órán keresztül megtekinthető lesz az otthonotokból, röviddel a január 23-i, vasárnapi helyi közvetítés előtt kezdődően.

Áldottak vagyunk, hogy vannak élő apostolok és próféták, akik utat mutatnak nekünk. Kérjük, tervezzétek be e különleges áhítat közvetítésének a megtekintését a családotokkal és a barátaitokkal.

Az áhítat hivatkozása:

tps://www.churchofjesuschrist.org/broadcasts/watch/europe-area-member-devotional/2022/01?lang=hun